موسسه همسریابی

موسسه همسریابی ایرانی ستیا یکی از بزرگترین موسسه های همسریابی است که بسیار مهم است و ......

وقتی 17 سال داشتم با او در تابستان ملاقات کردم. بلافاصله برای او پا نمی کردم. هیچ آتش بازی وجود نداشت و احساس نمی کردم زندگی من تغییر کرده است. به آرامی اما مطمئناً این کار را کرد. ظریف ، پس از آن همه به طور همزمان. به زودی ، من او بودم و او مال من بود و آن سال اول ما که در کنار هم بودیم یک رویا بود. ما در دنیایی زندگی می کردیم که فقط از یکدیگر تشکیل شده بودند و بیش از این با هم خوب بودیم. اما ، مطمئنا ، این سطح اولیه ماندگار برای همیشه نمی ماند. او یک سال پس از اولین ملاقات با ما ، یک سال از کشور خارج شد و سرانجام ، روابط ما به هم خورد. شکست امری اجتناب ناپذیر بود.

سال اول سفر در مسافت طولانی ما سخت بود ، به عبارت ساده. من در سال اول دانشگاه بودم و به جای ملاقات با افراد جدید و کاوش در خانه جدیدم ، هر شب با پسرم تماس می گرفتم. من به سختی یک زندگی اجتماعی داشتم یا اصلاً زندگی خارج از او. من بدبخت ، افسرده بودم و زیاد الکل نوشیدم تا سعی کنم درد جدایی خود را بی حس کنم. من هر سه تا چهار ماه او را می دیدم ، و آن زمان با هم تنها زمانی بود که واقعاً احساس خوشبختی کردم.سایت همسریابی موسسه همسریابی

سپس ، در سال تحصیلات دانشگاهی من ، او ناگهان با من درگیری شد. وقتی توسط کسی که هنوز دوستش داریم با هم درگیر شویم ، این رابطه را خیلی به یاد می آوریم: روشی که آنها برای اولین بار ما را بوسیدند ، اولین مبارزه دراماتیک ، خداحافظی دلچسب درست قبل از پایان قطعی. ما آن را به خوبی به یاد می آوریم که حرکت پس از یک شکست می تواند غیرممکن به نظر برسد. فکر می کردم برایم غیرممکن است.

"من می دانستم که علاوه بر اینکه دوست دختر او هستم هویت ندارم. اما اعتراف کردن خیلی صدمه دیده است."

وقتی با تلفن تماس گرفتیم ، او به من گفت که ما زندگی فردی نداریم. او به من گفت که او نمی داند او بدون من کیست و می خواست این را پیدا کند. از او خواهش کردم که آن را قطع نکند. من به او گفتم که من نمی توانم بدون او زندگی کنم ، که من آن زمان عمیقاً اعتقاد داشتم. من او را آزار دادم ، به امید اینکه درد من باعث شود او نظر خود را تغییر دهد. اینطور نبود قبل از پایان دادن به تماس تلفنی ، از او پرسیدم آیا می داند قلب من را می شکند. با ناراحتی عمیق در صدای او ، آهی کشید ، گفت: "بله" ، و تماس را پایان داد.

در اعماق پایین ، من می دانستم که او درست است. من می دانستم که علاوه بر اینکه دوست دختر او هستم هویتی ندارم. اما اذعان کردن خیلی صدمه دیده است.
من به پوسته ای از سابق خوشحال خودم تبدیل شدم. من خودم هفته ها گریه کردم و بخوابم ، آرزو می کنم خواب ببینم. دوستان من می گویند که آنها بسته های مراقبت ، کارت و گل را برای من ارسال کردند ، اما من هیچ خاطره ای از این ندارم. من بسیاری از پیامدهای دردناک را مسدود کردم. صادقانه بگویم ، من سپاسگزارم که مغزم تصمیم به این کار گرفت.

به همین دلیل نیز نمی توانم یادآوری کنم که چند کلاس را در آن ترم از دست دادم. به یاد دارم که در بعضی مقطع ، هم اتاقی من با مهمانی ترحم که خودم برای خودم انداختم انجام شد. یک روز صبح ، هنگامی که من به جای مطالعه سعی در خوابیدن داشتم ، او مستقیماً به چشم ها نگاه کرد و گفت: "لورن ، هرگز اجازه نمی دهی پسری حرفه تو را خراب کند." و در آن لحظه ، به من ضربه زد. چه جهنمی داشتم؟

یک چراغ روشن در مغز من روشن شده بود. روز بعد ، من شروع به حضور در کلاس ها کردم و به موقع برای آنها شرکت کردم. من دوباره گیتار را شروع کردم ، سرگرمی که اجازه می دهم کنار بیایم. من در سرگرمی های بیشماری که اجازه ندارم دست از دستشان بردارم لذت می برم. از همه مهمتر ، من شروع به توسعه هویتی کردم که سابق من نقشی نداشته باشد. من به جای برای شخص دیگری زندگی را برای من شروع کردم.

"شما لازم نیست در یک رابطه باشید تا عاشق زندگی خود باشید."

البته ، من بیش از سابقم نبوده ام. تا به امروز ، من هنوز او را دوست دارم و اغلب به او فکر می کنم. فرق این است که اکنون من می دانم که کی هستم و یک مرد هرگز نمی تواند دوباره مرا از خودم دور کند. من می دانم که دوستیها ، همانطور که مهم نیستند ، مهمتر از روابط عاشقانه هستند. من می دانم که می توانم زندگی کامل داشته باشم بدون اینکه در یک رابطه باشم. من اکنون قوی تر هستم زیرا آموخته ام که چگونه با درد و نارضایتی ، شکست و از دست دادن همه به تنهایی کنار بیام. یاد گرفتم که خودم را کاملاً دوست داشته باشم ، که نمی توانستم بگویم پنج سال پیش. لازم نیست در یک رابطه باشید تا عاشق زندگی خود باشید.

من آرزو نمی کنم به بدترین دشمن خودم دلخور شوم ، اما بدون آن نمی توانستم به جایی که الان هستم رسیده باشم. من بدون توجه به وضعیت روابطم خودم را دوست دارم. و مطمئنا ، روزهای بدی دارم که احساس تنهایی یا ترسیدن می کنم ، اما می دانم چسبیدن به شخص دیگری این مشکل را برطرف نمی کند. سرانجام اکنون می دانم که برای اینکه واقعاً خوشحال شوم ، باید خارج از رابطه خودم هویت داشته باشم. از آنجا که من آن را دارم ، اکنون بهتر از گذشته با او هستم و نمی توان آنرا برد.

نویسنده: محسن در 1398/07/07