رابطه جنسی بعد ازدواج کلید موفقیت یک زندگی

در فیلم ها رابطه جنسی همیشه خودجوش و بسیار شارژ است اما رابطه جنسی بعد ازدواج به این شکل صورت نمی گیرد. هر دو نفر قبل از وقوع لمس احساس تمایل و احساس قدرت می کنند. رابطه جنسی کوتاه و شدید است و همه دارای ارگاسم چندگانه هستند. البته همیشه یک زن و شوهر دارای چنین رابطه ای نیستند - رابطه جنسی بعد ازدواج تقریباً هرگز در فیلم ها به تصویر نمی رود. زوج های متاهل قرار نیست "داغ" باشند.

واقعیت علمی و بالینی در رابطه جنسی بعد ازدواج چیست؟ زوج های متاهل هم رابطه جنسی بیشتری دارند و هم رابطه جنسی رضایت بخش تر خواهند داشت. تمایلات جنسی 15-20٪ نقش مثبت در ازدواج دارد. به زوج این امکان را می دهد که لذت خود را به اشتراک بگذارند ، صمیمیت را تقویت کنند ، و رابطه جنسی به عنوان یک تنش دهنده فوق العاده برای مقابله با مشکلات زندگی و ازدواج خدمت می کند. جوهر تمایل جنسی سالم ، برقراری پیوند زناشویی و تقویت احساس تمایل و مطلوبیت است.

تناقض جنسی در رابطه جنسی بعد ازدواج:

تناقض جنسی بودن این است که رابطه ناسازگارانه ، تعارض آمیز یا غیر جنسی نسبت به نقش مثبت جنسی سالم تأثیر منفی دارد. مشکلات جنسی صمیمیت را از بین می برد و ثبات زناشویی را به خصوص در دو سال اول ازدواج (خواه ازدواج اول یا دوم) تهدید می کند. در این مقاله ، من می خواهم به پیشگیری اولیه توجه کنم: نحوه ایجاد پیوند صمیمیت / لذت بخش / لذت آور / شهوانی قوی در رابطه جنسی بعد ازدواج ارائه می شود.

متخصصان سلامت روان و عموم مردم بر این باورند که صمیمیت عامل اصلی رابطه جنسی بعد ازدواج است. دیدگاه "عقل سلیم" این است که شما هرگز نمی توانید صمیمیت بیش از حد داشته باشید و هرچه ازدواج صمیمی تر باشد ، رابطه جنسی بهتر خواهد بود. این اسطوره آسیبهای گسترده ای به ویژه برای زنان ایجاد کرده است. صمیمیت از نظر احساس امنیت ، اتصال و پیوند ایمنی اساسی است. با این حال ، مهمترین نکته برای تمایلات جنسی زناشویی ، یافتن یک سطح از صمیمیت متقابل مناسب است و در عین حال به فضای و آزادی امکان تجربه میل جنسی و شهوانی را می دهد. چالش زوج ها یافتن تعادل صمیمیت و شهوانی است که باعث تقویت سبک جنسی زوج های می شود.

پنج بعد اصلی رابطه جنسی بعد ازدواج

 

پنج بعد اصلی رابطه جنسی بعد ازدواج:

دومین عامل اصلی در رابطه جنسی بعد ازدواج و زناشویی سالم ، هر دو همسر است که پنج بعد از لمس را ارزیابی می کنند: محبت ، حسی ، بازیگوشی ، شهوانی و مقاربت. این پنج بعد به آنها اجازه می دهد تا از دام سنتی مبارزه با "مقاربت یا هیچ چیز" عاری شوند. تعداد دفعات رابطه جنسی مقاربت بین هفته ای یک بار و سه بار در هفته است ، در حالی که یک زن و شوهر معمولی هفته ای 2 تا 3 بار مقاربت می کنند. با این حال ، زوج هایی که به رابطه جنسی حسی ، بازیگوش و / یا وابسته به عشق شهوانی نزدیک می شوند به خودی خود با ارزش هستند و همچنین یک پل به میل جنسی نزدیکتر شده و می توانند لذت بیشتری ببرند و رابطه بیشتری برقرار کنند. همه این موارد در رابطه جنسی بعد ازدواج رخ می دهد.

شهوانی بودن شاید سوء تفاهم ترین مؤلفه رابطه جنسی زناشویی باشد. شهوانی با رابطه جنسی "کثیف ، اما مهیج" همراه است. مردم می ترسند که شهوانی بودن باعث می شود که یک یا هر دو شریک ازدواج را بی ثبات کنند. مردم به رابطه جنسی صمیمی ، اما نه به رابطه جنسی شهوانی اعتماد دارند. رابطه جنسی وابسته به عشق شهوانی در یک رابطه متعهد کاملاً متفاوت از رابطه جنسی پورنو ، رابطه جنسی فیلم ها یا رابطه جنسی پرخطر است. جوهر رابطه جنسی شهوانی بازیگرا ن، خلاقیت ، رمز و راز و غیرقابل پیش بینی است که در ازدواج صمیمی شما ادغام می شود. در برخی مواقع ازدواج وابسته به عشق شهوانی احساس روشن بودن را برای افراد صورت می دهدو جریان اروتیک و ارگاسم را تجربه می کنند.

تمایلات زناشویی و رابطه جنسی بعد ازدواج:

تمایلات زناشویی در رابطه جنسی بعد ازدواج به لحاظ ماهیت ، از نظر میل ، لذت و رضایت متغیر و انعطاف پذیر است. به خصوص با پیر شدن شرکاء ازدواج ، رابطه جنسی زوجین انسانی تر و اصیل تر می شود. شما به داشتن رابطه صمیمی و شهوانی نسبت به اوایل ازدواج احتیاج دارید. مرد می تواند شریک صمیمی باشد و زن می تواند برای سناریوها و تکنیک های وابسته به عشق شهوانی ارزش قائل شود. این ادغام قلب یک رابطه جنسی کاملاً صمیمی و شهوانی زناشویی است. هرچه سبک و سیاق جنسی زن و شوهر تان گسترده تر و مقاوم تر باشد - با تأکید بر اشتراک صمیمیت ، لذت و شهوانی بودن - به احتمال زیاد شما همچنان از رضایت جنسی از زن و شوهر لذت خواهید برد.

روانشناسی ازدواج

 

روانشناسی ازدواج و رابطه جنسی بعد ازدواج؟

تعریف ازدواج معمولاً از منظر حقوقی است. در بسیاری از فرهنگ ها ، اگرچه نه همه ، این تفاوت بین زن و مرد تعریف می شود. ازدواج در هر وضعیت و در سطوح مختلف تحصیلی رخ می دهد. چرا انسانها این ترتیب را دنبال می کنند؟ چرا مهم است؟ چرا مانند خویشاوندان ما بنبو یا شامپانزه زندگی نمی کنیم؟ این موضوع در مورد ازدواج چیست که اینقدر توجه را جلب می کند؟

محققان رشته های مختلف در حال بررسی این موضوع هستند. از دیدگاه تکاملی ، به عنوان تقویت و زنده ماندن گونه ها مشاهده می شود. از دیدگاه جامعه شناختی ، ازدواج پیوندهایی بین و میان گروهها ایجاد می کند. این اوراق موفقیت گروه را تسهیل می کند. در ادامه ازدواج رابطه جنسی بعد ازدواج پیش می آید که مهمترین عامل اصلی در پیوند بین دو نفر است. رابطه جنسی بعد ازدواج در هر فرهنگی و هر کشوری با هر گونه ملیتی دارای اهمیت خاصی است زیرا باعث صمیمیت زوجین می شود.این رابطه باعث شادی در زوج ها خواهد شد. در این مقاله تا حدودی به رابطه جنسی بعد ازدواج پرداخته ایم و یکی از دلایل موفقیت در زندگی این نوع رابطه است.

نویسنده: محسن در 1398/05/16