برآوردن نیاز جنسی در ازدواج مسئله ای مهم در زندگی

برآوردن نیاز جنسی در ازدواج:

یکی از بزرگترین اختلافات بین شما و همسرتان این واقعیت است که او رابطه جنسی را به عنوان یک نیاز جنسی مشروع وقانونی تجربه می کند. دقیقاً همانطور که بدن شما هنگام گرسنگی ، تشنگی یا خستگی به شما می گوید که زمان برآوردن این نیازها است ، بدن شوهرتان هنگام نیاز جنسی به او می گوید که باید رابطه جسمی خود را شروع کند. تمایل جنسی همسرتان تحت تأثیر اتفاقات پیرامون او قرار می گیرد اما توسط عوامل بیولوژیکی ، به ویژه وجود تستوسترون در بدن او این تمایلات تعیین می شود.

بلافاصله پس از برآوردن نیاز جنسی ، مردان از نظر جسمی رضایت کامل دارند. اما هرچه ساعت جنسی آنها با تاخیر روبرو شود  ، افکار جنسی شیوع بیشتری در ذهن آنها پیدا می کنند و راحت تر برانگیخته می شوند. با ایجاد اسپرم در بیضه ، نیاز جنسی برای رهایی جنسی  تمایل و شدت بیشتری می یابد. بدن تولید و ذخیره اسپرم را ادامه می دهد ، اگرچه تولید اسپرم بر اساس سطح تستوسترون و فراوانی رها شدن جنسی در نوسان است.

نیاز جنسی

 

مثالی برای برآوردن نیاز جنسی در ازدواج:

بهترین راه برای زنان برای درک نیاز جنسی و پویایی این مسئله ، ارتباط نیاز جنسی با یک نیاز فیزیولوژیکی دیگر است. اگر کودکی به دنیا آورده اید ، ممکن است چند روز پس از زایمان با تجربه شیر سازی در سینه هایتان ارتباط برقرار کنید. تجمع شیر مادر تا زمان بیان شیر آزار دهنده (و حتی دردناک) می شود. شما حتی ممکن است تجربه خجالت آور نشت شیر مادر را بیان نکنید. ، تولید مایع منی مردانه گاهی از طریق انتشار شبانه آزاد می شود. درست مانند شیر مادر ، تولید اسپرم تمایل دارد "تقاضا را حفظ کند". هر چه بیشتر مرد رابطه جنسی داشته باشد ، احتمالاً منی بیشتر در بدن او تولید می شود.

ما به عنوان زنان ، از طریق انگیزه فیزیولوژیکی رابطه جنسی را تجربه نمی کنیم. هیچ افزایشی وجود ندارد که نیاز جنسی  را بخواهد. درعوض ، نوسانات هورمونی باعث افزایش جنسیت ما می شود. هورمونهای جنسی زنانه تا حد زیادی توسط دو عامل تعیین می شود: چرخه تولید مثل زنان (قاعدگی ، تخمک گذاری ، بارداری ، یائسگی و غیره) و بخشی از مغز به نام هیپوتالاموس که باعث برآوردن نیاز جنسی در زنان می شود.

نیاز جنسی یک زن به مراتب بیشتر از احساسات جنسی شوهرش در ارتباط با احساسات عاشقانه است. یک مرد می تواند برانگیختگی جنسی را جدا از هرگونه وابستگی عاطفی تجربه کند. او می تواند به یک زن برهنه نگاه کند و میل بدنی شدید نسبت به او احساس کند ، در حالی که در عین حال ممکن است کاملاً وقف و عاشق همسرش شود. برای اکثر زنان ، این گونه مواردی غیر قابل انکار است. یک تفاوت اساسی در سیم کشی مغز جنسی زن و مرد در این است که مردان می توانند رابطه جنسی را از یک رابطه جدا کنند در حالی که برای یک زن ، رابطه جنسی و رابطه احساسی در هم تنیده می شوند.

برآوردن نیاز جنسی

فرهنگ امروز وبرآوردن رابطه جنسی:

در فرهنگ امروز ، دختران و زنان جوان بیشتر درگیر رابطه جنسی گاه به گاه می شوند. اصطلاحاتی مانند دلبستگی و دوست داشتن با مزایا کلمات کد ماندد برای پسران و دخترانی است که خارج از چارچوب یک رابطه عاشقانه در رابطه جنسی برقرار می کنند و بعد از ان نیز ازدواج را هدف خود قرار نمی دهند. زنان همچنین با پورنو اینترنت بیشتر درگیر می شوند و بدیهی است که در خارج از مرزهای روابط به دنبال یک تجربه جنسی هستند. حتی در این سناریوها ، تمایل زن به رابطه جنسی همچنان با یک نیاز عاطفی یا رابطه ای مرتبط است که در ذهن خود دارد. به عنوان مثال ، پورنو که به مخاطبان زن توجه می شود ،. دختر جوانی که با یک شخص غریبه در رابطه جنسی دهانی درگیر می شود ، ممکن است هنوز هم با میل به عشق و پذیرش انگیزه ای که همراه با احساسات است درگیر شود.

اگرچه نیاز جنسی به رابطه جنسی در زندگی یک مرد قابل تقسیم است ، اما رفتارهای جنسی او هنوز هم برای هر قسمت دیگر از زندگی او پیامدهایی دارد. بسیاری از خانم ها فرض می کنند که چون رابطه جنسی یک نیاز جنسی برای همسران است ، تأثیر عاطفی یا رابطه ای وجود  ندارداین حس همیشه دور از حقیقت است. تمایلات جنسی یک مرد تأثیر شگرفی بر بهزیستی عاطفی ، زناشویی و معنوی او می گذارد.

سکس در ازدواج یک نیاز احساسی است:

شما می توانید برای بیشتر دانستن درباره نیاز جنسی از کتاب پرفروش Shaunti Feldhahn استفاده کنید، این کتاب فقط به زنان تأکید می کند که رابطه جنسی تأثیر عاطفی عمیقی بر مردان دارد. فلدهان در مورد جنبه های مختلف ازدواج با چند صد مرد متاهل مصاحبه کرد. جای تعجب نیست که نیاز جنسی بر نیازها و خواسته های ابراز شده خود حاکم است و این نیازها باید برآورده شوند. شاید پیچش غیر منتظره از یافته های فلدهان  درباره احساسات مردان در رابطه جنسی نشان داده شود. اکثریت قریب به اتفاق مردان اظهار داشتند که تحقق جنسی در ازدواج ، تأثیر معناداری بر اعتماد به نفس و مردانگی آنها دارد. هفتاد و هفت درصد با این گفته موافق بودند: "اگر همسرم شریک جنسی علاقه مند و با انگیزه بود ، احساس بهزیستی و رضایت بیشتر از زندگی را به من می داد. بنابراین سکس و برآوردن نیاز جنسی در ازدواج یک رابطه احساسی است.

توانایی یک مرد در انجام امور جنسی ، تحریک و خوشحال کردن همسر خود ، در اعتماد به نفس او به عنوان یک مرد اساسی است. این تأثیر تقریباً در هر منطقه دیگری از زندگی او رخنه می کند.

به کلمه ناتوان فکر کنید. اگرچه ما از آن به عنوان یک اصطلاح برای توصیف ناتوانی انسان در دستیابی به نعوظ استفاده می کنیم ، اما معنی وسیع تر از آن چیزی است که درباره اش صحبت می شود. ناتوانی جنسی به معنای واقعی کلمه به معنای "قادر به انجام کار مؤثر ، درمانده یا ناتوان" نیست. مردی که از نظر جنسی احساس ناکامی می کند ، در تمام زمینه های زندگی خود احساس ناتوانی و درمانده گی می کند.

نویسنده: محسن در 1398/05/11