اگر این موارد را در زندگی تان دارید به مشاوره نیاز دارید!

 

 

 

 

نرخ طلاق در ایران بسیار زیاد شده است به طوریکه طبق آمار ها در سال 97 به بیش از 180 هزار مورد رسیده است و طبق آمار ها نسبت طلاق به ازدواج در ایران 30 درصد است

طلاق دو مشکلی ایجاد میکند یکی برای بزرگسالان و دیگری برای کودکان

بزرگسالان بدون هیچ فکری به آینده طلاق می گیرند و کودکان هم تحت تاثیر طلاق بزرگسالان دچار افسردگی و گوشه گیری می شوند به طوریکه در دوست ندارند در اجتماع ظاهر شوند.

در این مقاله به شما می گوییم که اگر به این 3 مشکل زیر در زندگی مشترکتان برخوردید به مشاوره ازدواج بروید و از طلاق پیشگیری کنید:

1)ارتباطات منفی

هنگامی که زندگی مشترک و ارتباط بین زن و شوهر منفی شده است برگشتن به عقب و سر و سامان دادن به زندگی مشترک کار سختی است.این منفی شدن شامل مورادی چون افسردگی،نامنی،بی توجهی و... است.

ارتباط منفی میتواند زندگی هر دو طرف را نابود کند و به تباهی بکشاند .پیشنهاد ما به شما این است که اگر در رابطه تان دچار این موضوع شدید به سراغ یک مشاورو متخصص این حوزه بروید تا به شما کمک کنند که این رابطه دچار تنش بیشتر نشود .

همسریابی ستیا

2)تباهی در زندگی

زندگی مشترک بعد از گذشت چند سال دچار یکنواختی و تباهی می شود و زن و شوهر در این زمان از هم زده می شوند به طوریکه دیگر نمی توانند با هم زندگی کنند .در این زمان زن و شوهر باید یک هدف مشخص کنند و به زندگی شان  طراوت بخشند .حال اگر نمیتوانید که این کار را انجام دهید به یک مشاور رجوع کنید تا به شما راهکار دهند که زندگی از تباهی در بیاید.

3)قبل از ازدواج

یکی از مهم ترین و بهترین کارها پیشگیری است .همیشه هم می گویند پیشگیری بهتر از درمان است. دختر و پسر باید قبل از ازدواج به مشاوره بروند تا بسنجند که آیا به هم می خورند و اخلاقیاتشان به هم می خورد یا اینکه به هم نمی خورند و اگر مشاوره بگوید که این دو طرف بدرد زندگی مشترک با هم نمیخورند این ازدواج نباید صورت بگیرد .

 

همسریابی ستیا

نویسنده: محسن در 1397/08/05