به ستیا خوش آمدید!

ستیا ، سیستم تسریع یک ازدواج است که در راستای فرامین شرع مقدس و قانون جمهوری اسلامی ایران و با استفاده از نرم افزار های اندروید و ios و در بستر وب سایت، امکان ثبت نام و تشکیل پنل کاربری را به جوانان مجرد میدهد تا افراد مطابق با معیارشان را شناسایی کنند.
لازم به ذکر است که ستیا، به هیچ نهاد، موسسه و سازمانی وابسته نیست

اهدف ستیا عبارت است از:

پذیرش قوانین

ثبت نام و بهره مندی از خدمات وب سیت و اپلیکیشن های اندروید و ios به معنای پذیرش و موافقت با قوانین ستیا است.

قوانین

برابر ماده 41-10 قانون مدنی سن ازدواج برای بانوان 13 سال تمام شمسی و برای آقایان 15 سال تمام شمسی می باشد، چنانچه شما دارای سن کمتر از سن قانونی ازدواج باشید و یا نیت و درخواستی غیر از ازدواج شرعی و قانونی از فعالیت در ستیا دارید (مثلا تبلیغات - استخدام منشی و دوستی و ...) نباید قوانین را پذیرفته و در سایت و اپلیکیشن های اندروید و ios ثبت نام نمایید و در صورت کشف پروفایل تان مسدود خواهد شد.

استفاده از خدمات سایت / اپلیکیشن

شما پس از تشکیل پروفایل کاربری خود، میتوانید در میان کاربران سایت / اپلیکیشن (جنس مخالف) جستجو نمایید.

پس از انتخاب فرد مورد نظر به وی درخواست آشنایی ارسال نمایید تا ایشان نیز پس از مطالعه پروفایل شما، تمایل یا عدم تمایل خود را اعلام نماید.

در صورتی که دو نفر مایل به آشنایی بیشتر باشند میتوانند با خرید یکی از پلن های کاربری ستیا اقدام به ارسال پیام شخصی نمایند.

در صورتی که شما عضو نقرهای یا طلایی باشید، گیرنده پیام میتواند به پیام شما با متن دلخواه، پاسخ دهد.

در صورتی که که مایل باشید میتوانید با تهیه بسته های پیامکی، پیامهای خود به کاربران را از طریق پیامک (اس ام اس) اطلاع رسانی نمایید. این امکان خصوصا برای فردی که مدتیست به سایت / اپلیکیشن مراجعه نکرده و شما مایلید با وی آشنا شوید مفید خواهد بود.

ما پیامک ها را به صورتی آنی و به شکل مطلوب ارسال میکنیم، اما تحویل آن به مقصد بر عهده مخابرات است

در صورتی که شما سرویسی را خریداری نمایید، پس از فعال شدن سرویس به هیج عنوان امکان استرداد وجه وجود ندارد.

در صورتی که مسوولین سایت / اپلیکیشن به صحت برخی از اطلاعات پروفایل شما مشکوک شوند، مختارند تا پروفایل را بحالت تعلیق درآورده و درخواست مدراک تثبیت کننده هویت شناسایی شما نمایند

تخلف کاربر

موارد زیر تخلف بوده و منجربه مسدود سازی  دائمی  پروفایل میگردد:

داشتن سن پایین تر از سن 13 سال شمسی برای بانوان و سن پایین تر از 15 سال شمسی برای آقایان

داشتن اهدافی غیر از ازدواج شرعی و قانونی

داشتن  تاهل آقایان بدون رضایت همسر اول یا تاهل بانوان

هر کاربر تنها مجاز است یک حساب کاربری در بخش ازدواج دائم و یک حساب کاربری در بخش ازدواج موقت داشته باشد در غیر اینصورت همه حساب های کاربری اش بسته خواهد شد.

ارسال پیامهای تبلیغاتی و سیاسی در سایت / اپلیکیشن

توهین و تحقیر به اعضای سایت / اپلیکیشن و یا قومیت ها

ثبت اطلاعات نادرست اعم از نوشتاری و تصویری

درخواست هرگونه  مبلغ  یا شارژ  با هر عنوانی اعم از مهریه ، مبلغ اعتماد سازی و ... در داخل سایت / اپلیکیشن ستیا ممنوع میباشد

گذاشتن شماره تماس ، ایمیل ، آی دی تلگرام ،اینستاگرام و  هرگونه امکان ارتباطی دیگر در پروفایل بغیر از بخش های مخصوص

به بازی گرفتن ستیا به هرشکل آن ، توهین به ستیا و تمسخر آن

پرکردن فرم ثبت نام با کلمات و واژه های نامربوط و تصادفی

بیان و نوشتن کلمات یا جملات محرک جنسی در پیام ها یا نمایه

هرگونه  درخواست یا اعلام ازدواج موقت جلسه ای ، ساعتی و .... بغیر از بانوانی که به سن یائسگی رسیده اند

هرگونه درخواست یا اعلام ازدواج موقت در بخش ازدواج دائم ستیا

با توجه به فضای مجازی اینترنت ، اثبات برخی موارد تخلف بعضا دشوار میباشد، با این حال مسئولین سایت / اپلیکیشن چنانچه ظن قوی به تخلف شما پیدا کنند مختارند تا از ادامه فعالیت شما جلوگیری بعمل آورند

در صورت مسدود سازی پروفایل شما توسط مسوولین سایت / اپلیکیشن، تمام سرویسهای شما قطع و چنانچه بابت آنها پرداختی انجام داده اید، قابل استرداد نمیباشد.

چنانچه پروفایل شما در گذشته مسدود شده باشد، حق استفاده مجدد از سایت / اپلیکیشن را نخواهید داشت و در صورت مشاهده، بدون تذکر قبلی پروفایل جدید شما بسته خواهد شد.

سلب مسئولیت

ما تمام تلاش خود را میکنیم تا محیط امنی را برای شما فراهم کنیم، اما تحقیق و بررسی اصلی در مورد صحت و سقم اطلاعات کاربران بر عهده خود شماست.

ما هیچگونه مسئولیتی را در مقابل اطلاعات غلط، سوء استفاده و یا فریب احتمالی را نمی پذیریم.

شما تحت هیچ شرایطی و با هر عنوانی نباید به کاربران دیگر  وجه یا کارت شارژ و ... پرداخت نمایید و ستیا در قبال این عمل شما هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

تنها تبادل پیام های شما در داخل سایت / اپلیکیشن ستیا برای ما قابل پیگیری میباشد و هرگونه تبادل پیامی خارج از سایت / اپلیکیشن ستیا اعم از تلگرام، تماس تلفنی ، ملاقات حضوری و .... از طرف ستیا غیر قابل پیگیری میباشد.

میزان مهریه و مدت عقد و نحوه پرداخت تنها مربوط به خود کاربران میباشد و ستیا در این رابطه هیچگونه دخالت و مسئولیتی ندارد.

حریم خصوصی

ما اطلاعات شخصی شما مانند ایمیل و شماره تماس را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم

اطلاعات تماس شما به صورت پیش فرض به کاربران سایت / اپلیکیشن نمایش داده نمیشود مگر اینکه در بخش تنظیمات سایت / اپلیکیشن به نحو دیگری آنرا تغییر دهید.

در صورت درخواست مقامات قضایی، ما اطلاعات لازم را در اختیار ایشان قرار خواهیم داد

تغییر قوانین

قوانین سایت / اپلیکیشن ممکن است به مرور زمان دستخوش تغییراتی شود، لذا شما موظفید تا به این صفحه مراجعه و آخرین تغییرات را مطالعه نمایند

در صورت تغییر قوانین در بخش اخبار سایت / اپلیکیشن اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.