هدف فعالیت سیستم ستیا چیست؟

کمک به تشکیل یک زندگی پایدار و تشکیل بنیان ناگسستنی خانواده بمنظور برطرف شدن معایب و معضلات فرهنگی جامعه کنونی با استفاده از ظرفیت های علو و فناوری نوین

چگونه باید فرایند همسریابی را در ستیا آغاز کرد؟

ثبت نام در وب سایت و اپلیکیشن های اندروید و ios ستیا اولین قدم برای آغاز فرایند همسر یابی است که به راحتی میتوانید از طریق لینک ثبت نام ، این عمل را انجام داده و مشخصات و ویژگی های شخصی و اجتماعی خود را ثبت و به جستجو ی کاربران و افرادی بپردازید که متناسب با خواسته ها و معیار های شما باشند
برای آشنایی بیشتر با شیوه ثبت نام و جستجوی بین کاربران، این ویدئو را مشاهده کنید

پیام علاقه مندی و عدم علاقه مندی چیست ؟

زمانی که با ورود به پنل کاربری افراد و بررسی مشخصات و معبیارهای آنان برای ازدواج، تصمیم به برقراری ارتباط نمودید، میتوانید پیام علاقمندی ارسال کنید و بدین صورت ایجاد ارتباط کنید و در صورتی هم که تمایل به برقراری ارتباط و ازدواج با فردی را که به شما پیام ارسال کرده است را ندارید، میتوانید پیام عدم علاقمندی ارسال فرمائید و استفاده از آن بصورت رایگان خواهد بود.

پیام شخصی چیست ؟

پیام شخصی همان ارسال پیام به فرد مورد نظر با متن دلخواه میباشد که میتواند حاوی شماره تماس ، آدرس، آیدی تلگرام و هر نوع سوال و جواب و ... باشد. توجه : پیام شخصی تنها برای اعضای با عضویت نقره ای یا طلایی قابل استفاده است .

آیا افراد در ستیا قابل اعتماد هستند؟

افراد در ستیا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند چراکه ستیا تنها سیستم آشنا و معرفی است و کم نیستند افرادی که با نیاتی سودجویانه به جمع ما ورود پیدا کرده اند، بنابر این تمام تلاش خود را در جهت تحقیقات و کسب اطلاعات حقیقی از افراد انجام دهید و عاقلانه تصمیم گیری نمائید.

آیا ستیا به تنهایی برای ازدواج و یافتن نیمه گمشده کفابت میکند؟

تشکیل خانواده و ازدواج معیار های زیادی دارد که یکی از آنها آشنایی با فرد مورد نظر است که ستیا تنها این بخش از ازدواج را تسهیل میکند، پس امید است با بهره گیری از علم و اندیشه و تجربه بزرگان، طعم شیرین خانواده را بچشید.

ستیا چگونه مرا به فرد مورد علاقه ام مرتبط میکند؟

شما میتوانید با خرید پلن های مختلف ستیا ، امکان ارسال هرگونه پیام و عکس برای مخاطب و فرد مورد علاقه خواهید داشت.